بیست و دومین نمایشگاه بین المللی نفت، گاز، پالایش و پتروشیمی

سطح برگزاری : بین المللی

تاریخ شروع : 1396/02/16

تاریخ پایان : 1396/02/19

وضعیت : پایان یافت

مکان : نمایشگاه بین المللی تهران

جانمایی غرفه : 259

گروه صنعتی ایران ترانسفو در بیست و دومین نمایشگاه نفت، گاز، پالایش و پتروشیمی حضور یافت.

به گزارش واحد تبلیغات و بازاریابی شرکت بازرگانی ایران ترانسفو، این شرکت طی روز‌های 16 تا 19 اردیبهشت ماه در نمایشگاه نفت، گاز، پالایش و پتروشیمی حاضر شد و به ارائه محصولات مرتبط با این حوزه پرداخت.

غرفه شرکت ایران ترانسفو طی ایام نمایشگاه میزبان مشتریان متعدد حوزه انرژی بود و مورد بازدید میهمانان و مخاطبان قرار گرفت.

دکتر ارسلان فتحی پور مدیرعامل گروه صنعتی ایران ترانسفو در دومین روز از نمایشگاه با حضور در غرفه این شرکت با میهمانان دیدار کرد و همچنین تیم واحد خبر صدا و سیمای جمهوری اسلامی ایران به مصاحبه با وی پرداخت.

از بخش‌های جانبی این دوره از نمایشگاه طرح بازدید از کارخانجات ایران ترانسفو بود که مدعوین حاضر در این غرفه به صورت واقعیت مجازی از کارخانجات گروه صنعتی ایران ترانسفو بازدید کردند و برای بازدید حضوری از این اماکن نیز ثبت نام به عمل آمد.

این شرکت در روز های 17 و 18 اردیبهشت ماه اقدام به برگزاری سمیناری با عنوان کاربرد محصولات گروه صنعتی ایران ترانسفو در صنعت نفت، گاز، پالایش و پتروشیمی نمود که در سالن اداری محل دائمی نمایشگاه های بین المللی تهران برپا گردید.

بیست و دومین نمایشگاه نفت، گاز، پالایش و پتروشیمی با حضور 1781 شرکت  داخلی و خارجی در محل دائمی نمایشگاه بین المللی تهران برگزار گردید.

بیست و دومین نمایشگاه بین المللی نفت، گاز، پالایش و پتروشیمی