رویدادها

لیست نمایشگاه های در حال برگزاری ، پایان یافته و برگزار نشده

بیست و دومین نمایشگاه بین المللی نفت، گاز، پالایش و پتروشیمی

بیست و دومین نمایشگاه بین المللی نفت، گاز، پالایش و پتروشیمی

گروه صنعتی ایران ترانسفو در بیست و دومین نمایشگاه نفت، گاز، پالایش و پتروشیمی حضور یافت. به گزارش واحد تبلیغات و بازاریابی شرکت بازرگانی ایران ترانسفو، این شرکت طی روز‌های 16 تا 19 اردیبهشت ماه در نمایشگاه نفت، گاز، پالایش و پتروشیمی حاضر شد و به ارائه محصولات مرتبط با این حوزه پرداخت. غرفه شرکت ایران ترانسفو طی ایام نمایشگاه میزبان مشتریان متعدد حوزه انرژی بود و مورد بازدید میهمانان و مخاطبان قرار گرفت. دکتر ارسلان فتحی پور مدیرعامل گروه صنعتی ایران ترانسفو در دومین روز از نمایشگاه با حضور در غرفه این شرکت با میهمانان دیدار کرد و همچنین تیم واحد خبر صدا و سیمای جمهوری اسلامی ایران به مصاحبه با وی پرداخت. از بخش‌های جانبی این دوره از نمایشگاه طرح بازدید از کارخانجات ایران ترانسفو بود که مدعوین حاضر در این غرفه به صورت واقعیت مجازی از کارخانجات گروه صنعتی ایران ترانسفو بازدید کردند و برای بازدید حضوری از این اماکن نیز ثبت نام به عمل آمد. این شرکت در روز های 17 و 18 اردیبهشت ماه اقدام به برگزاری سمیناری با عنوان کاربرد محصولات گروه صنعتی ایران ترانسفو در صنعت نفت، گاز، پالایش و پتروشیمی نمود که در سالن اداری محل دائمی نمایشگاه های بین المللی تهران برپا گردید. بیست و دومین نمایشگاه نفت، گاز، پالایش و پتروشیمی با حضور 1781 شرکت  داخلی و خارجی در محل دائمی نمایشگاه بین المللی تهران برگزار گردید.

جانمایی غرفه : 259

شانزدهمین نمایشگاه  بین المللی صنعت برق تهران

شانزدهمین نمایشگاه بین المللی صنعت برق تهران

شرکت ایران ترانسفو امسال در پنجاهمین سالگرد تاسیس خود مطابق روال سال‌های گذشته در نمایشگاه بین‌المللی صنعت برق به عنوان اسپانسر سطح یک شرکت نمود که با استقبال کم نظیر فعالان صنعت، بخش دولتی و دانشگاه در حوزه برق و انرژی به رویدادی موثر بدل گشت. ایران ترانسفو ضمن پذیرش مشتریان و میهمانان ارجمند خود در دو غرفه داخلی (سالن خلیج فارس) و خارجی (روبروی سالن خلیج فارس)، میزبان شخصیت‌های مهمی همچون وزیر محترم نیرو و معاونین محترم ایشان، وزیر محترم صنعت، معدن و تجارت، مدیر عامل محترم شرکت مادر تخصصی توانیر، مدیر عامل محترم شرکت مادر تخصصی تولید نیروی برق حرارتی و بسیاری از چهره‌های شاخص حوزه برق و انرژی بود. در پایان نمایشگاه، غرفه شرکت ایران ترانسفو به عنوان غرفه برتر در شانزدهمین نمایشگاه بین‌المللی صنعت برق انتخاب شده و موفق به اخذ لوح و تندیس غرفه برتر گردید.

جانمایی غرفه : سالن خلیج فارس

نمایشگاه برق گرجستان Elecom Caucasus

نمایشگاه برق گرجستان Elecom Caucasus

در راستای توسعه بازارهای صادراتی، شرکت ایران ترانسفو در نمایشگاه بین المللی برق گرجستان که با حضور وزیر انرژی این کشور افتتاح گردید، حاضر شد. در این نمایشگاه نمایندگانی از کشورهای گرجستان، هند، امارات، اکراین و ترکیه شرکت نموده‌اند.

جانمایی غرفه : ایران ترانسفو

یازدهمين همايش بين المللي انرژي

یازدهمين همايش بين المللي انرژي

یازدهمین همایش بین المللی انرژی در خرداد ماه سال 1395 در سالن همایش های پژوهشگاه نیرو، به عنوان رویدادی مهم، با هدف هم اندیشی و تمرکز بر موضوعات علمی، کاربردی و سیاسی بخش انرژی در راستای تامین انرژی مطمئن برای نسل کنونی و آینده با شعار"پویایی انرژی در جهان در حال تغییر" با حضور و سخنرانی جناب آقای مهندس چیت چیان وزیر نیرو و رئیس کمیته ملی انرژی ج. ا. ایران، جناب آقای مهندس فلاحتیان معاون برق و انرژی وزیر نیرو و نایب رییس کمیته ملی انرژی ج.ا. ایران، و نیز 14 نفر از سخنرانان کلیدی از مقامات و اساتید بین المللی، دکتر اربان روسناک دبیر کل منشور جهانی انرژی، دکتر کن کویاما مدیر بخش اقتصادی موسسه اقتصاد انرژی ژاپن، دکتر گورکان کومبوراغلو رئیس انجمن بین المللی اقتصاد انرژی ترکیه، دکتر لوییز گومز ایچوری محقق ارشد موسسه تحلیل سیستمهای کاربردی (یاسا)، دکتر ویلیام والز استاد داشنگاه کالگری کانادا، دکتر ادو نیهیج رئیس امور دولت شرکت زیمنس، دکتر کارول نخله مدیر شرکت کریستال انرژي انگلستان، دکتر ظفر ازترک استاد دانشگاه بغازیچی ترکیه، دکتر هانس جوزف فل رئیس شرکتEWG و نماینده سابق مجلس آلمان، دکتر دیمیتری پیسیا کارشناس ارشد همکاریهای اروپایی انرژی در شرکت Agora-Energiewende، دکتر لوتز مز استاد مرکز مطالعات منطقه خزر دانشگاه برلین، دکتر دیوید کورانی مدیر شورای آتلانیک، دکتر کریستین بریر استاد دانشگاه لپیرنتا فنلاند و دکتر اندرو مئولا معاون توسعه تجارت شرکت Cesi ایتالیا برگزار گردید.

جانمایی غرفه : برگزار شده

سومین کنفرانس و نمایشگاه بین­ المللی ترانسفورماتور

سومین کنفرانس و نمایشگاه بین­ المللی ترانسفورماتور

سومین کنفرانس و نمایشگاه بین­ المللی ترانسفورماتور روزهای 16 و 17 شهریورماه با حمایت توانیر، انجمن مهندسین برق و الکترونیک ایران، دانشگاه صنعتی شریف، دفتر همکاری ­های ریاست جمهوری و سندیکای صنعت برق ایران در نیروگاه طرشت برگزار خواهد شد . محورهای همایش طراحی و تولید آزمونهای کارخانه ای نصب، راه اندازی و بهره برداری حمل و نقل سرویس و نگهداری تجهیزات حفاظتی مانیتورینگ آنلاین و آفلاین ارزیابی وضعیت و مدیریت عمر تعمیرات تجهیزات جانبی آزمونهای مدرن تپ چنجر On Load و Off Circuit روغن ترانسفورماتورهای اندازه گیری ترانسفورماتورهای ویژه صنایع: ترانس کوره، ترانس یکسوساز و ... رآکتورهای شنت و سری

جانمایی غرفه :

بیست و یکمین نمايشگاه بين المللي نفت، گاز، پالايش و پتروشيمي ايران

بیست و یکمین نمايشگاه بين المللي نفت، گاز، پالايش و پتروشيمي ايران

نمايشگاه بين المللي نفت، گاز، پالايش و پتروشيمي ايران به عنوان بزرگترين رخداد صنعتي و تجاري ايران در اين حوزه كه سالانه با حضور جمع كثيري از شركتهاي توانمند داخلي و خارجي در زمينه صنعت نفت، گاز، پالايش و پتروشيمي برپا مي گردد، فرصت بسيار مغتنمي است تا شركتهاي فعال در اين صنعت دستاوردها و محصولات خود را در معرض بازديد دست اندركاران و متخصصان اين صنعت قرار دهند و با در نظر گرفتن روند تقاضاي بازارها و سمت و سوي رشد اين صنعت، فعاليتها و نوآوري هاي آتي خود را هدايت نمايند. لذا به اطلاع كليه علاقمندان و فعالان در اين صنعت مهم و كليدي مي رساند بيست و یکمین دوره اين نمايشگاه بين المللي در تاريخ 16 الي 19 ارديبهشت ماه 1395 در محل دائمي نمايشگاه بين المللي تهران برگزار خواهد شد. در اين راستا ستاد برگزاري قصد دارد با رويكرد تعالی صنعت نفت ایران با اتکا به توان داخلی و مشارکت جهانی خدمات ويژه اي را جهت هرچه بهتر معرفي كردن شركت كنندگان در اين نمايشگاه ارائه نمايد. با اين اميد كه برگزاري اين رويداد بزرگ با مشاركت كليه دست اندركاران اين صنعت، گامي رو به جلو در راستاي اعتلا و انعكاس هر چه بيشتر توانمنديهاي اين صنعت در ايران و جهان باشد.

جانمایی غرفه : برگزار شده


هفتمین نمایشگاه بین المللی صنعت برق و مخابرات و آب و فاضلاب تبریز

هفتمین نمایشگاه بین المللی صنعت برق و مخابرات و آب و فاضلاب تبریز

هفتمین نمایشگاه بین المللی صنعت برق و مخابرات و آب و فاضلاب تبریز در سالن امیرکبیر با حضور 60 شركت داخلي در زمينه صنعت نفت از استانهای آذربايجان شرقي و غربی، تهران، اصفهان، مازندران، خراسان رضوی، زنجان، مرکزی، یزد و البرز و از کشورهای چین، ترکیه، کره، ایتالیا و آلمان در قالب نمایندگی در انواع زمینه های صنایع روشنایی، محصولات روشنایی فوق کم مصرف، چراغهای LED، کلید و پریز، تابلو سازی برق و دیزل ژنراتور، انواع سیم و کابل، ترانسفور ماتور فشار قوی و ضعیف، برق صنعتی، تولید محافظ، لوازم برق فشار قوی، گالوانیزه و آبکاری، انواع لوله و پی وی سی، شیرآلات، مخازن پلی اتیلن، تصفیه آب و فاضلاب و ... در محل نمایشگاه بین المللی تبریز برگزار شد.

جانمایی غرفه : سالن امیرکبیر