نصب ترانسفورماتور

ترانسفورماتورهای توليد شده در گروه ايران ترانسفـو بنا به درخواست مشتـری به صورت نصـب Indoor و outdoor طراحي و توليد می شوند که قابليت نصب روي ريل ،‌ چرخ ، ‌به صورت مستقيم روي فونداسيون و پايه های سورتمه ای را دارا می باشند. رعايت نکاتي همچون اطمينان از صحت سيستم تهويه و رعايت فواصل در نصب Indoor ،‌ فونداسيون نصب هموار و مسطح و مقاوم در برابر زلزله ،‌ محيط مقاوم در برابر نفوذ رطوبت و اطمينان از عدم امکان حرکت ترانسفورماتور روي فونداسيون، در نصب آن ضروري می باشد.

اجزاء و اتصالات و تجهيزات ترانسفورماتورهاي روغنی در هنگام حمل به صورت جداگانه به سايت منتقل شده و می بايست در محل، نصب و مونتاژ گردند. اين شرکت با استفاده از پرسنل متخصص و با تجربه و براساس استانداردها و دستورالعمل هاي شرکت زيمنس و ايران ترانسفو  و دارا بودن ابزار آلات و تجهيزات کافي آمادگي نصب ترانسفور ماتور و تجهيزات آن شامل بلوک رادياتورها ، منبع انبساط ،‌برجک و بوشينگ ، اتصالات و لوله کشي ،‌تجهيزات حفاظتي و کنترلي  ،‌  تابلو فرمان  و کابل  کشي هاي آن ،‌کيسه هوا ، ‌رطوبت گير  و  نصب  دستگاه  (On Line Gas M monitoring (OLGM و همچنين  انجام وکيوم ،‌ شارژ و سيرکولاسيون  روغن را دارا می باشد.
همچنين اين شرکت علاوه بر ترانسفورماتورهاي ساخت گروه ايران ترانسفو ، آمادگي نصب ترانسفورماتورهای ساخت ساير سازندگان را نيز دارا  میباشد.

نصب ترانسفورماتور